wtorek, 5 lutego 2013

Wokalista One Direction zdradził dziewczynę

Zayn Malik miał romans. Co na to dziewczyna gwiazdora One Direction?


Związany z 19-letnią piosenkarką Perrie Edwards z zespołu Little Mix Zayn Malik (20 l.) miał romans, który został ujawniony przez brytyjskie media.

Pochodząca z Australii kelnerka Courtney Webb powiedziała gazecie "The Sun", że w zeszłym tygodniu uprawiała seks z wokalistą One Direction. W tym czasie Perrie Edwards była zajęta próbami z Little Mix..


Zayn Malik przekonywał ponoć Courtney Webb, że jest singlem. Dziewczyna uwierzyła piosenkarzowi i spędziła z nim noc.

"Ale z niego d**ek! Jak mógł się tak zachować? I mówię tu nie tylko o sobie, ale przede wszystkim o Perrie" - komentowała zbulwersowana Australijka.

Brytyjskie media piszą dzisiaj, że Perrie Edwards zachowała się jak anioł, gdy wybaczyła Zaynowi Malikowi nocne zabawy z kelnerką. W gazetach czytamy też, że była to już trzecie zdrada Zayna od początku związku z Perrie.

Wcześniej Zayn miał pójść do łóżka ze starszą dziennikarką i fanką. Perrie kocha jednak Zayna na zabój i wybaczyła mu to wszystko.

"Perrie wciąż bardzo kocha Zayna. To mało prawdopodobne, by zakończyła związek z nim. Fakt, że spotkała się z nim po ujawnieniu romansu, mówi sam za siebie. Chyba da mu jeszcze jedną szansę" - twierdzi informator "The Sun".

"Jej znajomi i koleżanki z zespołu wiedzą, że jest w nim zakochana po uszy. Ale po tej akcji bez wątpienia będzie mu się bliżej przyglądała" - czytamy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz